İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Güfer Karabacak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Güfer Karabacak

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Güfer Karabacak, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 09.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4284 kurs/özel ders verenden 143 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Güfer Karabacak, 44 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Doğru yöntemle herkes başarabilir.Başarı tesadüf değildir. Okuduğunu anlayan ve yorumlayan insan birçok derste başarılı olur .Bu nedenle dil ve anlatım birinci sırada yer almalıdır. 13 yıldır Türk dili ve edebiyatı öğretmenliği yapmaktayım.Referans verebilirim.9,10,11,12. sınıf derslerine aktif olarak girmekteyim ,Türk dili ve edebiyatı artık sorun olmayacak.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyim 11 yıldır özel bir kurumda çalışıyorum birçok öğrencime başarıyı tattırdım. Siz de başarabilirsiniz.
Gazi Üniversitesi mezunuyum. Lise hazırlık kurslarında uzun yıllar çalıştım ve özel ders verdim . Türçe sizin için artık sorun olmayacak  yeter ki isteyin.
Birçok öğrenciye okuma yazma eğitimi verdim.İlk üç yıl okuma yazma için kritik dönemdir ve öğrenci için en önemli aşama okuma ve yazmadır bu dönemi başarılı geçiren öğrenci diğer derslerde sıkıntı yaşamaz.

Yorumlar