İstanbul Ataşehir Halil İbrahim Atay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Halil İbrahim Atay

ataşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , SQL Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , İngilizce Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , Türkçe Kursu , AÖF İngilizce Kursu , Matematik Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Halil İbrahim Atay, İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 01.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5989 kurs/özel ders verenden 1203 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Halil İbrahim Atay, 11 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İTÜ mezunu bir mühendisim. Üniversiteye başladığım yıldan itibaren farklı seviyelerdeki öğrencilere Matematik,Türkçe ve İngilizce üzerine özel dersler verdim. Lise ve üniversite hazırlık Matematik,Türkçe,İngilizce tüm konular için benimle irtibata geçebilirsiniz. Mesleğimle ilgili olarak da, yüz yüze ya da online MS SQL Server eğitimi veriyorum. İstanbul Ataşehir'de ikamet ediyorum. Dersler için İstanbul'da her iki yakaya da gelebilirim.Verilen Kursların Ayrıntıları
Halihazırda bir yazılım firmasında İş Zekası Danışmanı olarak görev yapıyorum. Bankalara ve havayolu firmalarına SQL Server içerikli projeler üretiyoruz.  Aktif olarak MS SQL Server kullanıyorum. Baştan sona tüm konuları kapsayacak şekilde ya da belli konular özelinde SQL Server eğitimi veriyorum. Dersleri yüz yüze yapmanın yanı sıra, isteyen öğrencilere online olarak da planlayabiliyorum.
Üniversite hazırlık senesinden (2009) itibaren lise ve üniversite hazırlık öğrencilerine diledikleri konularda matematik özel dersi veriyorum. Dersler baştan sona tüm konuları içerecek şekilde ya da yalnızca öğrencinin eksik olduğu konuları kapsayacak şekilde planlanıyor. Ders öncesi yaptığım bir ölçme sınavı sonrasında, seviyeye göre bir planlama yapıp derslerimize  o plan ve program çerçevesinde başlıyoruz. Dersler öğrencinin isteğine göre kendi evinde, eğitmenin evinde ya da dışarıda uygun bir ortamda yapılabilir.