İstanbul Ataşehir Nejla Yavuz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nejla Yavuz

ataşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nejla Yavuz, İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 26.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6455 kurs/özel ders verenden 175 . sıradadır. Başta TOEFL olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nejla Yavuz, 219 gelen talepten 30 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngiliz/Amerikan Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Liseyi ve Ünv.ingilizce üzerine okudum.1 yıl yurt dısı egitim deneyimim var.Egitim sektörünün 5.yılım.
İngilizce yaşam tarzı olursa öğrenilir.Gramer yazarak cözülcek bir iş degildir.Önce öğrenmeye gönül vermelisiniz ve istikrarlı olmalısınız.Egitim konusunda donanımlı bir eğitmenden ders yardımı da aldınız mı bu işi bir yılda halledersiniz.Herkese başarılı bir eğitim süreci diliyorum.İletisime geçin ve kişiye özel methotlarla bu işi ilerletin O?


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.