İstanbul Avcılar Nazan Söylemezoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nazan Söylemezoğlu

avcilar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nazan Söylemezoğlu, İSTANBUL AVCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 06.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6415 kurs/özel ders verenden 546 . sıradadır. Başta Almanca Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nazan Söylemezoğlu, 69 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
merhabalar,
Trakya Almanca Öğretmeniliği bölümü mezunuyum.Devlette ücretli öğretmenlik yaptım aynı zamanda kolejde almmanca öğretmeni olarak çalıştım.İki yıl üst üste yaz tatillerinde almanyaya çalışmaya gittim.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
temel seviyeden başlayıp ilerleyeceğiz gerekli kavram ve dil bilgisi öğrenildikten sonra konuşmaya ağırlık vereceğim.