İstanbul Beyoğlu Giovanni Di Franco

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Giovanni Di Franco

beyoğlu, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Mimarlık Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , İtalyanca Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Giovanni Di Franco, İSTANBUL BEYOĞLU ve civarında hizmet vermekte olup 19.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6423 kurs/özel ders verenden 47 . sıradadır. Başta İtalyanca olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Giovanni Di Franco, 160 gelen talepten 61 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İtalyan mimarım.
Her yaştan ve seviyeden öğrenciye, konuşmaya yönelik italyanca dersleri veriyorum. Siena Üniversitesi , yabancı diller fakültesi DITALS sertifikasına sahibim.
bunun dışında  lise öğrencilerine ingilizce ve italyanca matematik, fizik dersleri veriyorum.
İtalyan Mimarlık , Güzel Sanatlar ve Design Fakültelerinin giriş sınavlarına hazırlık kursları düzenliyorum.
dersler birebir veya grup halinde düzenlenebilir.
Detaylar için teklif alınız.


Fotoğraflar

Mimarlık Nedir?

Mimarlık mesleğinin kapsamına dini yapılardan saraylara, bir kentin dokusunu oluşturan basit konut tiplemelerine kadar her türlü açık ve kapalı mekân ve çevre (peyzaj mimarlığı) girer. Bu çevre kırsal veya kentsel olabileceği gibi, yapıları veya mekânları kuşatan yakın dış çevre diğer bir ifadeyle peyzaj tasarımı da, mimari tasarımı da olabilir. Mekân, içinde yaşamın gerçekleştiği fiziki ortam olarak tanımlanabilir. Mekânın oluşabilmesi ve üretilebilmesi için yapılara, yaşamın her gün artan çeşitliliği göz önüne alınırsa, oldukça karmaşık ilişkiler düzeni içinde yapılaşmış fiziki çevre; peyzaj mimarlığı çalışmalarına gereksinim vardır. Mimari tasarımın öznesi olan yaşam, coğrafi, iklimsel, kültürel, demografik farklılıklar içerir.

Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise öğrencileri için ingilizce ve /veya italyanca matematik dersi..
indirimli paket fiyatları hakkında bilgi almak için 553 545 37 02 den arayabilirsiniz.

https://www.facebook.com/romaistanbul/
Lises öğrencileri için ingilizce ve/veya italyanca fizik dersi..
indirimli paket fiyatları hakkında bilgi almak için 553 545 37 02 den arayabilirsiniz.

https://www.facebook.com/romaistanbul/
Her yaş ve seviye için konuşmaya yönelik,  Siena Üniversitesi DITALS sertifikalı, italyan öğretmenden, konuşmaya yönelik yeni metodlarla italyanca dersleri, ödev-tez hakkında danışmanlık ve destek.

553 545 37 02 numaralı telefondan arayarak indirimli ders saati paketleri için  daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

https://www.facebook.com/romaistanbul/
İtalyan Mimarlık ve Tasarım fakültelerinin sınavlarına, italyan mimardan  hazırlık kursları.

40  veya 40+20 saatlik paketler için lütfen 553 545 37 02 numaralı telefondan iletişime geçin.
ya da facebook sayfamızı ziyaret edin..

https://www.facebook.com/@romaistanbul/