İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Kübra Gençtosun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kübra Gençtosun

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İktisat Kursu , Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kübra Gençtosun, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 01.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5868 kurs/özel ders verenden 1926 . sıradadır. Başta Çocuklar İçin İngilizce olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kübra Gençtosun, 50 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Meb de ingilizce öğretmeni olarak görev yapmaktayım aynı zamanda öğrenciyim. Çocuklarımıza ingilizceyi sevdirerek konusma üzerine de yoğunlaşarak  erken yasta korkularını yenip güzel konısmalarını hedeflemeteyim ayrıca bu konuda turtiçi ve yurtdışı deneyime sahibim.


İktisat Nedir?

İktisat; ekonominin işleyişini, piyasa süreçlerini, devletin ekonomiye etkilerini ve piyasaya müdahalelerini inceleyen hem sosyal, hem de teknik bir bilimdir. Tüm bu işleyişi, süreçleri, etkileri ve müdahaleleri anlayabilmek için iktisat biliminde gerek kurumsal ve tarihsel çözümleme çerçeveleri, gerekse teorik ve uygulamalı modeller kullanılmaktadır. Bu nedenle, "iktisat okuryazarlığı" hem kurumsal ve tarihsel, hem de teorik ve uygulamalı bir bilimsel altyapı edinmeyi gerektirir.

Lise Edebiyat Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik edebiyat özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İktisat lisans mezunuyum. İktisat derslerinde yardımcı olabilirim. Bireysel veya grup olabilir
Müfredata hakimim ve ders deneyime sahibim mev de türköe bransı üzerine görev yaptım
İmam hatipliyim ve meb de brans üzerine deneyim sahibiyim.
Meb de ingilizce öğretmeni olarak görev yapmaktayım ayrıca öğrenciyim. Çocuklarımıza ingilizceyi sevdirerek ve erken yasta konusmalarına odaklanarak daha etkili öğrenmelerini sağlamaktır hedefim. Özel veya grup dersi daha önce farklı branslarda da verdim.  İngilizce bransında yurtdısı deneyime de sahibim.
Mebde ingilizce öğretmei olarak çalışmaktayım ay nı zaman da öğrenciyim. İngilizceyi Etkili ve konusma yoğun bir sekilde öğrenmek isteyenlere özel ders verebilirim. Yurtdısı tecrübesibe sahibim.