İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Olgun Güleroglu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Olgun Güleroglu

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Kayak Kursu , Direksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Olgun Güleroglu, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 19.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 164 . sıradadır. Başta Direksiyon Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Olgun Güleroglu, 52 gelen talepten 32 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
25 senelik otomotiv ve sürücülük tecrübesini sizlerle paylaşmaya hazırım ya siz hazırmısınız. . ..Almak istediğiniz eğitim 1) trafik piskolojisi 2) pratik 3) temel pratik (yeni başlayanlar için. 3) ileri sürüş teknikleri 4) uzun yol dersi 5) motor mekanik temel bilgiler. Hangi konularda eksiksiniz ayrıca otomatik veya düz vites   .. bu konuda detay bilgi verirseniz konuşabiliriz selamlar ..

Fotoğraflar

Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Kayak Nedir?

Kayak, insanların kar üzerinde batmadan kayarak ilerlemesine yarayan araç ve bu araç kullanılarak yapılan bir spor dalıdır.

Bu sporun en temel malzemeleri olan kayaklar, sporcunun boyuna, kilosuna ve kategorilerine göre değişiklik göstermelerine rağmen bütün kayaklarda ön taraf geniş ve ucu yukarı kıvrık, arka taraf dar ve dikdörtgen şeklindedir. Kayak uçlarının kavisleri, kayağın esnekliği ve bükülmeye karşı koyma düzeyi dönüş performansını belirleyen en önemli özelliktir. Kayak alanında yaşanan gelişmelere paralel olarak kayak uçların da yeni biçimler denenmektedir. Toz karda rahat kayak yapılmasını sağlayan geniş kayakların ardından, parabolik kesimleri sayesinde dönüşlerin daha kolay ve daha aza çaba harcanarak yapılmasına imkan tanıyan kayaklar üretilmiştir.
Kayaklar genel olarak, ince tahta, plastik köpük, fiberglas ve metal tabakaların bir çeşit sandviç şeklinde bir araya getirilmelerinden sonra etraflarının kayağa esneklik verecek özel bir maddeyle kaplanmasıyla yapılmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
25 senelik otomotiv ve sürücülük tecrübesini sizlerle paylaşmaya hazırım ya siz hazırmısınız.
20 yılı aşkın süredir. Profesyonel kayak ve snowboard yapmaktayım. Kolay hızlı ve pratik öğrenmek mümkün. Yaklaşık 5 derste iyi derecede öğretirim.bolu Kartalkaya , izmit Kartepe , Bursa uludag ve Kayseri Erciyes te ders verebilirim.
İster otomatik ister vitesli ileri sürüş teknikleri .. trafikte motor kullanmanın incelikleri bütün detaylar kolaylıkla öğrenmeniz mümkün.