İstanbul Beyoğlu Veronique Marganne

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Veronique Marganne

beyoğlu, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu , Moda Tasarım Kursu , Fransızca Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Veronique Marganne, İSTANBUL BEYOĞLU ve civarında hizmet vermekte olup 24.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 994 . sıradadır. Başta Fransızca Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Veronique Marganne, 62 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fransız Hocadan Fransızca özel ders.Frankofon okulların(Pierre Loti,Saint Benoit,Sainte Pulcherie,Saint Michel,vs...) öğrencilerine.Yetişkinlerine.


Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.

Moda Tasarım Nedir?

Moda tasarımı, kıyafet ve çeşitli aksesuarlar oluşturma amaçlı tasarımın temel özelliklerini barındıran bir ifade biçimidir. Moda tasarımı kültürel ve sosyal değişimlerden doğrudan etkilenir ve zamanla değişen tüketici taleplerine göre şekillenir.Moda tasarımı haute couture ve hazır giyim olmak üzere ikiye ayrılır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Fransız tasarımcıdan Özel resim dersi.Guzel sanatlara hazirlik.Portfolyo(moda tasarim veya resim).çizim teknikleri.Natür mort.Siluet.Illüstrasyon.Perspektiv.Sulu boya t3kniği.Akrilik tual üzerinde.vs...
Fransiz moda tasarim hocasindan moda tasarim dersi.çizim teknikleri.tasarim dersi.koleksiyon oluşturulmasindan teknik bilgilerine kadar.moda illüstrasiyonu.portfolyo.
Fransız Hocadan özel fransızca dersi.Frankofon okullarının öğrencilerine veya yetişkinlerine.