İstanbul Bağcılar Mert Duman

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mert Duman

bağcilar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , Matematik Özel Ders , AYT Matematik Kursu , AYT Kimya Kursu , Fizik Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , TYT Kimya Kursu , TYT Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mert Duman, İSTANBUL BAĞCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 24.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5997 kurs/özel ders verenden 2926 . sıradadır. Başta Matematik Özel Ders olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mert Duman, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İTU Makine Mühendisliği öğrencisiyim. Istanbul Bağcılar Inönü mahallesinde anneannem ve dedem ile kalıyorum. Istege bağlı olarak evde-dışarıda-sizin evinizde ders verebilirim. Lise düzeyi Matematik, Fizik ve Kimya dersleri almak isteyen ögrencilere özel ders vermek ve yapabileceğimin en iyisini yapacağım konusunda şüphenizin olmamasını istiyorum.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Kimya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik kimya özel dersi verilir.