İstanbul Bahçelievler Esra Özden

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Esra  Özden

bahçelİevler, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Çevirmenlik Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Esra Özden , İSTANBUL BAHÇELİEVLER ve civarında hizmet vermekte olup 19.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 1577 . sıradadır. Başta TOEFL olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Esra Özden , 62 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngilizcenin her alanında ders veriyorum. Bunu yaparken etkili bir öğrenme için öğrencimin dersin işleyişi hakkındaki isteklerini göz önünde bulunduruyorum ve dersi her öğrenci için farklı stratejilerle öğretmeyi amaçlıyorum. Böylelikle hem öğrenci dersten keyif alıyor hem de  verimli bir öğrenme ortamı oluşuyor.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.