İzmir Urla Gizem Gonca Kaya

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gizem Gonca Kaya

urla, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Şan Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gizem Gonca Kaya, İZMİR URLA ve civarında hizmet vermekte olup 19.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2050 kurs/özel ders verenden 23 . sıradadır. Başta Şan olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gizem Gonca Kaya, 140 gelen talepten 118 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Gizem Gonca 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Vokal çalışmalarına 2009 yılında opera sanatçısı Gözde Altan ile başladı. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Opera ASD’ye girmeye hak kazandı ve burada Cumhur Böler, Tuncay Kurtoğlu, Deniz Yetim ve Burak Bilgili'den şan, Gülsevin Doğanay'dan koro, Ece Kurt ve Sancar Tunalı'dan piyano, Cemi'i Can Deliorman ve Çağdaş Özkan'dan ensemble, Şebnem Özsaran, Cenk Bıyık ve Alev Gündüz'den sahne dersleri aldı.

2015 yılında bölüm birinciliği ile mezun oldu. Mezuniyet sonrası şan çalışmalarına Olcay Melektosun ile devam etti. Bu sırada Aydoğan Temel, Sungun Babacan, Müge Oruçkaptan, Cihan Ünal gibi isimlerden diksiyon ve dublaj eğitimi aldı.

2017 yılında Moskova'da Art Football Festivali'nde Türkiye'yi temsilen sahne aldı.

Dünyanın ilk ve tek "Ses Metodu" yazarı Cavit Murtezaoğlu'nun asistanlığını yaparak, makam, ses yapımı, nefes eğitimi ve ses antrenörlüğü üzerine öğrenim gördü. Bu konuda Sakarya Üniversitesi'nin açtığı sertifika eğitimini tamamladı.

14 Şubat 2019'da "Yasak Aşk" isimli single çalışması Netd tarafından yayınlandı.

8 Mart 2019'da "Ave Maria" isimli single çalışması ONT Music tarafından yayınlandı.

2019'da Marmara Üniversitesi'nde Müzik üzerine Pedagojik Formasyon Programını tamamlamıştır.

Şu anda dünyadaki tek ses metodu ile ses eğitimi, güzel sanatlar & konservatuvara hazırlık eğitimleri ve piyano eğitimleri vermeye devam etmektedir.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Kulak eğitimi, nefes ve piyano eşliğinde vokal egzersizleri yaparak nefes tekniğiyle sesin güçlenmesini ve rahat çıkmasını sağlamanıza yardımcı oluyorum.