İstanbul Bahçelievler Serkan Bastürk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serkan Bastürk

bahçelİevler, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Antigravity Yoga Kursu , Hamile Pilatesi Kursu , Hamile Yogası Kursu , Kinesiyoloji Kursu , Reformer Pilates Kursu , Pilates Kursu , Yoga Kursu , Tai Chi Kursu , Meditasyon Kursu , Pilates Özel Ders , Çocuk Yogası Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serkan Bastürk, İSTANBUL BAHÇELİEVLER ve civarında hizmet vermekte olup 26.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 385 . sıradadır. Başta Hamile Pilatesi olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serkan Bastürk, 27 gelen talepten 17 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tamamen bireysel olarak pilates eğitimi veriyorum,
1 yıldır bu eğitimi veriyorum
Kendime güveniyorum
Pilates yapmak tamamen rahatlamak zinde tutulmak İçin yapılan bir spor dalıdır.


Antigravity Yoga Nedir?

Christopher Harrison: AGF, yoga, jimnastik, akrobasi, kiresis, dans, pilates gibi disiplinlerinden alınan hareketlerle yarattığım oldukça özel ve bir o kadar da eğlenceli bir spor. Süspansiyon fitness ve hava yoga tekniği ile olarak da tanımlanabilir.

Hamile Pilatesi Nedir?

Gebelik, kadının fiziksel, hormonal ve psikolojik açıdan birçok değişiklik yaşadığı uzun bir süreçtir. Gebelikte salgılanan bazı hormonlar ve büyüyen bebeğin ağırlığı, annenin kas ve iskelet sisteminde birtakım değişiklikler yaratır. Annede bel ve sırt ağrıları görülebilir, bağ dokusu gevşer, eklemler kolay yaralanabilir, özellikle el ve ayak bileklerinde oluşan ödem, karpal tünel ve tarsal tünel sendromuna neden olabilir. Hamilelik boyunca bebeğin ağırlığının rahime yaptığı bası ve yerçekiminin etkisiyle pelvis tabanı yaklaşık 2.5 cm aşağıya çöker.Pelvik taban kaslarındaki bu sarkma anne adayına idrar kaçırma gibi yaşam kalitesini düşüren daha birçok sıkıntı yaşatabilir.Kısacası güçlü pelvik taban kasları, doğum sırasında ve sonrasında anne adayları için büyük önem taşır. Pilateste bu kasları kuvvetlendirmek için yapılacak en doğru ve güvenli egzersizleri içerir. Hamile pilatesi bu problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Herkese faydalı olacak garantisini ilk dersimde veriyorum
Hamile bayanlara tavsiye edilebilecek bir eğitim
Sağlıklı hareketler ile kendinizi zinde hissedeceksiniz
Reformer aletim olmadığı İçin bu dersi veremiyorum
Burda yazılanları değil deneyerek öğrenebilirsiniz bunu anca Ve bu konuda iddalıyım
Antigravity yoga olmak üzere bir çok yoga dalları alanında kendime güveniyorum
Meditasyon dersimiz tamamen zinde tutulmak İçin ve kas dokularımızın tamamen güçlenmesi için yapılan bir spor dalımızdır.
22 yaşında genç bir eğitmenim kendine güvenen ve sadece iş olarak değil keyif alarak yaptığım bir iş