İstanbul Bakırköy Alpaslan Dere

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Alpaslan Dere

bakirköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Biyoloji Özel Ders , Fen Bilimleri Özel Ders , Biyoloji Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Alpaslan Dere, İSTANBUL BAKIRKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 26.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5738 kurs/özel ders verenden 870 . sıradadır. Başta Lise Biyoloji Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Alpaslan Dere, 5 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tıp fakültesi, diş hekimliği , eczacılık, veterinerlik, hemşirelik, diyetisyenlik bölümü öğrencisi olmak istiyorsanız birlikte çalışabiliriz.
Birlikte çalıştığımızda Biyoloji dersinin aslında ezber dersi olmadığını göreceksiniz. Görselliği ön plana çıkararak uzun uzun sıkıcı ifadelerden uzak kalarak Biyolojiyi öğrenebileceğinizi göreceksiniz.

Fotoğraflar

Lise Biyoloji Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik biyoloji özel dersi verilir.

Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

Fen bilimleri gözlenen doğayı ve doğa olaylarını sistematik bir şekilde inceleme, henüz gözlenmemiş olayları ise kestirme ve tahmin yürütme gibi çalışmaları içine alan bilim dalıdır. Bu süreçte fen, gözlem ve deneylere dayanan veri temelli açıklamalarla sınırlandırılır. Bu bağlamda, deneysel  kanıtlara ve bilimsel teorik bir çatıya dayandırılmayan açıklamalar fenin konusu değildir. Doğadaki her olay fen bilimlerinin bir konusunu oluşturduğu için, fen hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Fen bilimleri hem canlı hem de cansız doğa ile ilgilenmektedir. Özetle fen bilimleri olgular, ilkeler, kuramlar, doğa kanunları, kavramlar ve genellemelerden oluşmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Lİse derslerine takviye yazılılara hazırlık dersi istiyorsanız, ben hazırım.
Biyoloji dersini severek sıkılmadan öğrenmek istiyorsanız, ben hazırım.