İstanbul Bakırköy Bilal Budan

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Bilal BUDAN

bakirköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: İngilizce Özel Ders , Online İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bilal BUDAN, İSTANBUL BAKIRKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 21.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5615 kurs/özel ders verenden 150 . sıradadır. Başta İngilizce Konuşma Kursu olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bilal BUDAN, 88 gelen talepten 13 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba,
Kursa gittiniz, kendiniz çalıştınız İngilizceyi biraz biliyor ama konuşamıyorsunuz. Yapmanız gereken pratik yapmak.
7 yıldır İngilizce özel ders veriyorum. İş İngilizcesi ve akıcı konuşma konusunda yardımcı olabilirim.
Ayrıca İngilizceye sıfırdan başlayanlar için kısa sürede konuşmanızı sağlayabilirim. Bu konuda hiç sıkıcı olmayan bir metod izliyorum.
Dersleri Skype, veya diğer mobil konuşma uygulamaları üzerinden veya bana yakınsanız sizin veya benim yerimde yapabiliriz.


İngilizce Özel Ders Nedir?

İngilizce özel ders alırken dikkat edilecek noktalar

Yetkinlik ve Tecrübe
İlk olarak size ders verecek hocanın o konuda yetkin olup olmadığını sorgulayın. Örneğin ilkokul İngilizcesi anlatmak içerik olarak nispeten daha kolayken, TOEFL, IELTS gibi sınavlara ya da üniversitelerin İngilizce yeterlilik sınavlarına öğrenci hazırlamak daha zorlu bir iş. Yani bu açıdan kendisi daha bu tür sınavlara girip yüksek not alamamış kişilere itimat etmemenizi öneririm. Hele de eğer TOEFL ve IELTS için çalışıyorsanız, size ders veren hocanın bu sınavlardan birine girip iyi bir puan aldığından, sınav formatını bildiğinden ve eksiklerinizi giderebileceğinden emin olun.

Mesela bir aile ziyaretinde acı bir manzarayla karşılaşmıştım. Aile üniversite hazırlık sınıfını geçmesi için çocuklarına 5 ay boyunca özel ders aldırır. Derse gelen ve bu sınavı bildiğini belirten lise hocası, aileye garantiler verir, öğrenciyi üniversitenin İngilizce yeterlilik sınavına hazırladığını iddia eder. Aylar geçer ve öğrenci sınava girdiğinde bir de bakar ki sınav kendi çalıştığı konulardan bambaşka ve tamamen hazırlıksız yakalanır.

Uyum, anlayış ve iletişim
İkinci olarak, hocanızla uyumunuza dikkat edin. Özel ders almak çok bireysel bir tecrübe. O sebeple, karar vermeden önce dersi yapacak hocayla bir görüşün, konuşun, gerekirse örnek bir ders yapın. Hocanızla anlaşmanız, birbirinizi anlamanız dersten alacağınız verimi artırır. Dahası hocanızın anlayışlı olması gerekir. Mesela siz derste bir şey bilmediğinizde size küçümser gözlerle bakıyor, nasıl bilmezsin tripleri atıyorsa orada bir sorun vardır. Zaten her şeyi biliyor olsanız, o dersi almazdınız.


Online İngilizce Nedir?

Kişiler bir yere gitmeden, yollarda zaman harcamadan ya da kaybetmeden İngilizceyi istediği gibi öğrenebiliyor.
Online ingilizce kursu için üstelik zaman ve mekan da fark etmiyor. İster iş yerinde ister bulaşıkları yıkadıktan sonra…
İster internet çeken bir dağ başında ister sıcacık evinizde… İster akıllı televizyonunuzdan isterseniz de akıllı telefonunuzdan.
Otobüste boşa geçen zamanlarınızı da değerlendirmek yine sizin elinizde. Bu sayede İngilizcenizi geliştirmek için ekstra zaman harcamanıza gerek kalmayacak.
İş hayatınızda, okul hayatınızda ya da günlük hayatınızda rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

Yorumlar
Ayşe Bilgin
05.05.2019