İstanbul Başakşehir Mustafa Tigil

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Tigil

başakşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , A Ehliyet Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Tigil, İSTANBUL BAŞAKŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 13.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6415 kurs/özel ders verenden 339 . sıradadır. Başta Direksiyon Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Tigil, 26 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Milli egitim sertifikali hâcayim hem B  sinifi hemde  A1,A2 ve A sinifi egitim vermekteyim. ders saat ucretım 120 tl dır. paket alımlarda indirim olur. daha once kımsenın yapmadığı ozel bır teknıkle korkularınızdan kurtulmayı. temın edıyorum. aksı taktırde paranızı ıade ederım . bu kadar ıddayım.

Fotoğraflar

Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

A Ehliyet Nedir?

A sınıfı ehliyet ile akılınıza gelebilecek olan bütün motosiklet türlerini kullanabilirsiniz. Bunun sebebi motosiklet türleri için en üst sınıf ehliyet olması nedeniyle alt sınıflara ait bütün motorları da kullanmaya hak kazanmış demektir.

Hangi ehliyet sınıfının hangi araçları kullanabileceği Karayolları Trafik Yönetmeliğinin 75. Maddesinde belirtilmiştir. Bu madde de motosiklet kullanabilmek için 4 ehliyet sınıfı sayılmıştır.
M ehliyet belgesi ile iki, üç ve dört tekerlekli motorlu bisikletleri yani MOPED’leri kullanabilirsiniz.
A1 sınıfı belge ile, silindir hacmi 125 santimetreküpü, gücü 11 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’i geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri
A2 sınıfı belge ile, gücü 35 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri
A sınıfı belge ile ise, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçen üç tekerlekli motosikletleri kullanılabileceği belirtilmiştir.
Görüldüğü üzere A sınıfı sürücü belgesi ile bütün motosikletleri kullanabilirsiniz.
Verilen Kursların Ayrıntıları
A ,a2 , a1 Ehliyet almak için yada temel motosiklet eğitimi almak isteyen arkadaşlar paranızın karşılığı bende....
A ,a2 , a1 Ehliyet almak için yada temel motosiklet eğitimi almak isteyen arkadaşlar paranızın karşılığı bende....
A ,a2 , a1 Ehliyet almak için yada temel motosiklet eğitimi almak isteyen arkadaşlar paranızın karşılığı bende....