İstanbul Bayrampaşa Sibel Açıkel

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Sibel  Açıkel

bayrampaşa, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel ilkokul Kursu , Bioenerji Kursu , Rehabilitasyon Kursu , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Kuranı Kerim Öğretme Kursu , Hızlı Okuma Kursu , Astroloji Kursu , Hafıza Teknikleri Kursu , Mentörlük Kursu , NLP Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Özgüven Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Motivasyon Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Etüt Kursu , Okuma Yazma Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sibel Açıkel, İSTANBUL BAYRAMPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 31.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 38 . sıradadır. Başta Hızlı Okuma olmak üzere 24 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sibel Açıkel, 138 gelen talepten 62 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
merhaba.milli eğitime bağlı devlet ve özel kurumlarda eğitmen ve eğitim danşmanı olarak çalştım.uzun zamandır da ortaokul ve lise öğrencilerine hızlı okuma, hafıza teknikleri, ders çalışma teknikleri kursu veriyorum,ayrıca rehberlik,öğrenci koçluğu,öğrenci mentorlüğü,aile danışmanlığı yapıyorum.ilkokul öğrencilerine tüm derslerden özel ders veriyorum.evlilik ve ilişki danışmanlığı, reiki yapıyorum. ayrıca merakımdan dolayı tarot,kahve,su ve taş falı bakıyorum.Verilen Kursların Ayrıntıları
ilkokul öğrencilerine tüm derslerden etüt,takviye,anlayamdığı konuları giderme,anladıklarını bir üst seviyeye çıkarma.
yaşadığımız olayların vücudumuzdaki organları etkileyerek yeterli çalışmamasına neden oluyor.bioenerji ile çakraları harekete geçi,rerek vücud fonsiyonlarının görevlerini yerine getirmeye yarıyor.herhangi bir rahatsızlığımız olmasa dahi bioenerji, gelecek rahatsızlıklara kapıları kapatıyor.
orta-hafif-ağır grubundaki özel eğitim öğrencilerinin,ilkokul,ortaokul ve lise de okuyanlara eğitim desteği verme.
öğrencinin anlayamadığı konuları giderme,derse destek verme,anladıklarını bir üst seviyeye çıkarma.
derslerine destek verme,anlayamadıkları konuları giderme,anladıkları konuları bir üst seviyeye çıkarma.
derslerine destek verme,anlayamadıkları konuları giderme, anladıklarını bir üst seviyeye çıkarma.
derslerine destek,anlamadıkları konuları giderme,anladıkları konuları bir üst seviyeye çıkarma.
derslere destek verme, anlamadıkları konuları giderme,anladıkları konuları bir üst seviyeye çıkarma.
derslere destek verme,anlamadıkları konuları giderme,anladıkları konuları bir üst seviyeye çıkarma
kuran-ı kerimi en alt seviyeden başlayıp,kuranı kerimi okuyacak seviyeye getirme.arapça harflerin bazılarının türkçede karşılığı olmadığı için türkçe açıklamı kitaplardan değil,arapça harfleriyle ve gırtlak yapısıyla öğretme.
daha kısa sürede anlayarak ve akılda kalacak şekilde okumayı ilerletmedir.sadece eğitim hayatında değil, iş hayatında da fayda sağlayacaktır.zamandan tasarruf sağlayacaktır.
tarot,kahve,taş ve su falına bakma.
özellikle ortaokul ve lise öğrencilerine, çalıştıkları konuların nasıl akılda tutup, gerektiğinde hatırlayacak teknikleri öğretmedir.
öğrencinin neyi,neden, yapıp yapmaması gerektiğini,başarıya nasıl ulaşılabileceğini, ders çalışma teknikleri kursu vererek eksikliklerini giderme, başarısını artırma.
öğrencinin buldunduğu yerden,hedefine ulaşması için verilen destek.
öğrencinin kendisinde olan zekayı,başarıyı,çekimserliği,utangaçlığı vs.herhengibir nedenden dolayı eyleme geçirememesindeki nedenleri belirleyerek, başarıya ulaşmasını sağlama.
kişilerin, hayat içinde huzursuzlukları yada memnuniyetsizliklerini gidermede veya hafifletmede yardımcı olunur.kişilere özsaygı sorunlarında ve arzularına amaçlarına ulaşma konusunda yardımcı olunur.
öğrenci ve veli arasındaki iletişim kopukluğu,anne-babaarasındaki problemlerin öğrenciye yansıtılması veöğrencinin etkilenerek başarı seviyesinin düşmesi. evlilik veya ilişkiler bazında yaşanan olumsuzları giderme.
öğrencinin ders çalışmamasına neden olan veya ders çalışsa dahi anlayamamasının nedenlerini bularak,başarıya ulaşmasını sağlama.
türkçe konuşmayı ve yazmayı öğrenmek isteyen yabancı vatandaşlar için verilen dil öğrenme eğitimi.
ikokul öğrencilerine tüm derslerden , gerek ödevlerine, gerekse dahaileri gitmeleri için verilen eğitim destek proğramıdır.
yetişkin veya öğrencilerde okuma-yazma bilmeyenlere verilen eğitim.

Yorumlar
Tolga Tüzüner
Telefonla ulaşamadım..
16.07.2018