İstanbul Beşiktaş Onur Sarsar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ONUR SARSAR

beşİktaş, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Biyoloji Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ONUR SARSAR, İSTANBUL BEŞİKTAŞ ve civarında hizmet vermekte olup 25.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5475 kurs/özel ders verenden 100 . sıradadır. Başta Biyoloji Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. ONUR SARSAR, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yaklaşık 8 yıllık okul ve dersane tecrübem bulunmaktadır. Müfredat kitaplarının ve piyasada var olan konu anlatımlı kitapların boğuculuğundan sizi kurtarmak için buradayım. Benim derslerimde amaç soru çözmektir. Dolayısıyla sadece soru çözme odaklı çalışmaktayım.  Ders süresi olarak da konumuz bitene kadar çalışma yapmaktayım.


Biyoloji Özel Ders Nedir?

Biyoloji canlıların doğma, gelişme, üreme gibi yaşam evrelerini inceleyen bilim dalıdır. Aynı zamanda canlı bilimi olarak da adlandırılabilir. Bu bilim dalı ile ilgilenenlere de biyolog denir. Biyolojinin botanik, tıp ve zooloji gibi birçok eski dalı vardır. 19. yüzyılda bu dalları bünyesinde birleştirerek biyoloji ortaya çıkmış ve bu bilim dalı gelişmiştir. Bu sayede bilim insanları, bütün yaşayan varlıkların, ortak bazı özellikler taşıdıkları konusunda hemfikir olmuşlardır. Şimdi ise Biyoloji, dünya genelinde tüm okullarda öğretilen ana derslerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları