İstanbul Beykoz Gökalp Gökmen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gökalp Gökmen

beykoz, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders , Gitar Kursu , Akustik Gitar Kursu , Elektro Gitar Kursu , Bas Gitar Kursu , Flamenko Gitar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gökalp Gökmen, İSTANBUL BEYKOZ ve civarında hizmet vermekte olup 20.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4717 kurs/özel ders verenden 1349 . sıradadır. Başta Akustik Gitar olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gökalp Gökmen, 26 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Klasik Gitar ve Profesyonel Bass Gitar dersleri vermekteyim. 15 yıldır müzikle uğraşıyorum ve 7 yıldır da profesyonel anlamda piyasada çalışıyorum. 3 yıldır özel ders veriyorum. Galatasaray Müzik Prodüksiyon mezunuyum. Aynı zamanda TRT, O Ses Türkiye ve birçok Tv programlarinda çaliyorum. Emre Kaya, Ece Seçkin, Metin Arolat, Ziynet Sali, Onur Mete, Demet Akalin, Bora Duran, Cenk Yüksel, Rober Hatemo, Zeynep Dizdar, Öykü Gürman, Ege, Gökhan Türkmen,Serkan Çağrı, Işın Karaca, Levent Dörter, Yaşar, Cahit Berkay, İdo Tatlıses ve daha birçok sanatçı ile sahnede çalıştim ve halen çalışmaya devam etmekteyim. Ayrıca bir kaç ekipte de orkestra sefliği yapmaktayım.