İstanbul Beylikdüzü Aylin Abbak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Aylin Abbak

beylİkdüzü, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Access The Bars Kursu , Meditasyon Kursu , Gitar Özel Ders , Piyano Özel Ders , Akustik Gitar Kursu , Çocuk Müzik Kursu , Şan Kursu , Çocuk Korosu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Aylin Abbak, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 18.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5349 kurs/özel ders verenden 1773 . sıradadır. Başta Çocuk Müzik olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Aylin Abbak, 36 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Şan, piyano, klasik ve akustik gitar ve yan flüt dersleri vermekteyim


Access The Bars Nedir?

Access Enerji Dönüşümü (Access Enerji Transformation ) sistemi içerisindeki başlangıç çalışmasıdır. Bu çalışmalar Amerika'da Gary Douglasve Dr.Dain Heer tarafından geliştirilmiştir. Beyniniz büyük bir kapasitördür.Yani gerilim ve elektrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir. Tüm düşüncelerinizin ve duygularınızın, algı ve hislerinizin bir elektriksel bileşeni vardır. Anlam yüklediğiniz her şeyi beyninizde depolarsınız. Beyin adeta geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdan gelen, milyonlarca yıllık düşünce, önemseme ve tutumları hafızasına atan, dev bir bilgisayar gibidir. Başınızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerinizin, fikirlerinizin, duygularınızın, inançlarınızın ve kararlarınızın depolandığı 32 enerjetik, elektrik şarj deposu bulunur. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları sildiğiniz gibi. Yaklaşık bir saat süren Bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok "var olabilmeye, anda kalabilmeye" başlanabilir.

Meditasyon Nedir?

Meditasyon, birçok kültürde ve dinde uygulanan manevi bir arınma tekniğidir. Uyanıklık ve konsantrasyon çalışmalarıyla kişi kendini toplar ve zihnini, ruhunu dinlendirir. Doğu kültürlerinde meditasyon, köklü ve bilinç açıcı bir teknik olarak kabul edilir. Söz konusu olan bilinç açma durumu, her inanışa göre farklı adlandırılır. Bunlar; boşluk, farkındalık, tek olma, burada ve şimdide olma, düşüncedeki özgürlük olarak tanımlanabilir.