İstanbul Kadıköy Esra Baycar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Esra Baycar

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Biyoloji Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Uzaktan Eğitim Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , Biyoloji Kursu , Fen Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Esra Baycar, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 14.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 264 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 20 farklı kurs/özel ders vermektedir. Esra Baycar, 414 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Amerikan okulunda aldım ve şuanda da ingilizce psikoloji okumaktayım. Ders içeriği TOEFL v IELTS sınavlarına hazırlık, SAT sınavına hazırlık, üniversite hazırlık atlama sınavına hazırlık, konuşmayı öğrenme(pratik), grammar geliştirme ve ilkokul ortaokul lise öğrencilerine okul ingilizcesine destek bazlı dersler verebilirim. Ayrıca, dersi grup öğrenci şeklinde de yapabiliriz. Dersi öğrencimin evinde, benim evimde veya sakin bir yerde yapabiliriz. Özel ders için ulaşın lütfen.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Biyoloji derslerini türkçe ve ingilizce olarak verebilirim.
Lise için gerekli ingilizce dersleri verebilirim bunun haricinde öğrencime ingilizce pratiği de yaptırabilirim, derste türkçe konusmayacağımız için.
Fen bilimleri dersin de destek verebilirim.
Ortaokul öğrencilerine ders verebilirim bunu birebir veya sınıfça yapabiliriz.
Fen bilimleri dersin de destek verebilirim.
İlkokul öğrencilerine birebir veya sınıfça özel ders verebilirim.
Dersleri internet üzerinden de yapabiliriz.
Ingilizcem oturup bir konuyu calisabilecek seviyede oldugu icin gerekirse oturup denizcilik ingilizcesi hakkinda bilgi edinip ders verebilirim.
Dersi özellikle Beylikdüzü'ne yakın olmasını istiyorum, öğrencim ve benim için uygun saatlerde. Öğrencimin yaş aralığı önemli değil çünkü her yaşta gerekebilecek her sınav için yeterli ingilizcem var. Öğrencim ile beraber ona sınav için gerekli konuları çalışırken de ingilizce konuşacağımız için kendisi için de pratik olmuş olacaktır. Ders tarzımızı öğrencimin tercihine ve ilerleme hızına göre değiştirebilirim.
YÖKDİL sınavı için ders verebilirim.
Psikoloji bölümü birinci sınıftayım ve şimdiye kadar ilkokul eğitimimde dahil hep ingilizce okudum ve Amerikan lisesinden mezun oldum. İngilizce seviyem iyi düzeyde ve öğrencilere ödevleride dahil ders vermek istiyorum.
Her seviyede ingilizce kursu verebilirim.
TOEFL ve IELTS sınavları için yeterli ingilizcem var ve kitapları da bulunmakta.
IELTS sınavına hazırlık için ders verebilirim.
YDS sınavı için başarılı bir ders yapabiliriz. Sınava girmedim fakat lise döneminde yaptığım SAT sınavında critical reading ve grammar bölümlerinde puanım yüksek.
Biyoloji derslerini türkçe ve ingilizce olarak verebilirim.
Fen bilimleri dersin de destek verebilirim.
İş ingilizcesi için ders verebilirim.
Hazırlık okumadım Amerikan lise diplomam sayesinde ve öğrencileride bu sınava hazırlayıp atlatabilirim hazırlık yılını.
Kesinlikle yeterli seviyede ders verebilirim. TEOG sınavı gibi sınavlar ingilizce bildiğim için benim için basittir.