İstanbul Beylikdüzü İsmail Yılmaz

Bu kursu paylaş
1 Yorum

İsmail Yılmaz

beylİkdüzü, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Online İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İsmail Yılmaz, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 08.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6455 kurs/özel ders verenden 22 . sıradadır. Başta TOEFL olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. İsmail Yılmaz, 494 gelen talepten 55 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Amerika Birleşik Devletlerinde mastır ve doktora yaptım. İngilizce konuşma ve yazma konusunda ileri düzeyde tecrübe ve bilgi sahibiyim. TOEFL ve IELTS konularında ve ayrıca ABD'de bulunan üniversitelerden kabul alma konusunda yardımcı olabilirim.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Yorumlar
şeyma
Yaklaşık 1 buçuk aydır İsmail hoca ile ders yapıyoruz.her dersinden memnun kaldım.öncelikle benim seviyemi belirledik ve ona uygun bi proğram hazırladık.yeri geldi derse yetişemedim o yine de beni tolere etti, telafi dersleri istediğim de hiç geri çevirmedi sağolsun.ben çok memnunum etrafımdakilerede tavsiye ediyorum :)
23.10.2018