İstanbul Beylikdüzü Seda Aydın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Seda Aydın

beylİkdüzü, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders , Bas Gitar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Seda Aydın, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 04.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5855 kurs/özel ders verenden 1107 . sıradadır. Başta Gitar Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Seda Aydın, 5 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Müjdat Gezen Konservatuarı Ses Eğitimi bölümü hafif batı müziği bölümü mezunuyum. 4 Yıl eğitimim boyunca Piyano,gitar,bas gitar,solfej,repertuar eğitimi aldım. Eğitimim boyunca ders vermeye devam ettim. Hala ders vermekteyim.


Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.

Bas Gitar Nedir?

Bas gitar, çoğunlukla dört teli olan ve kalın ses veren telli bir çalgıdır. Günümüz müziğinin vazgeçilmez enstrümanlarından biridir. Bas gitar yoğun olarak Rock, Metal, Caz, Blues, Funk, Punk ve R&B gibi müzik türlerinde kullanılır.
Verilen Kursların Ayrıntıları