İstanbul Beyoğlu Eren Ergin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Eren Ergin

beyoğlu, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Tarih Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Eren Ergin, İSTANBUL BEYOĞLU ve civarında hizmet vermekte olup 25.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5515 kurs/özel ders verenden 4517 . sıradadır. Başta Tarih Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Eren Ergin, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Niğde Üniversitesi Tarih Bölümünü 1. Bitirdim. İstanbul/ Beyoglu-Cihangirde yaşamaktayım. Osmanlıca alanında da uzmanlığım vardır. Amacım tarihin en ince hatlarıyla ister kültürel açıdan ister sınav sistemi açısından detaylı şekilde püf noktalarının aktarılıp mantığının kavratılmasına yöneliktir.


Tarih Özel Ders Nedir?

Tarih ülkeleri, ulusları, toplumları, kuruluşları etkileyen eylemlerden doğan olayları zaman ve yer göstererek anlatan, bu olaylar arasındaki neden-sonuç ilişkilerini, bunların daha önceki ve sonraki olaylarla bağlantılarını, karşılıklı etkilenmelerini, her ulusun kurduğu uygarlıkları, ulusların kendi iç sorunlarını ve benzeri konuları belge ve bulgular ışığında objektif olarak inceleyen bilim dalıdır. Tarih, yaşanan olayların tekrar aynı şekilde yaşanabilmesi gibi bir ihtimal olmadığından diğer bilimler gibi deney ve gözleme dayanmaz.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Tarih bölümünü 1.bitirdim. Osmanlıca alanındada uzmanlığım vardır.