İstanbul Beyoğlu Uğur Yoksul

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Uğur Yoksul

beyoğlu, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Edebiyat Özel Ders , AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kursu , Edebiyat Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Uğur Yoksul, İSTANBUL BEYOĞLU ve civarında hizmet vermekte olup 25.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5457 kurs/özel ders verenden 474 . sıradadır. Başta Lise Edebiyat Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Uğur Yoksul, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Herkese Merhaba, ismim Uğur. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk dili ve edebiyatı mezunuyum. Medeniyet Üniversitesi'nde yeni Türk edebiyatı dalında yüksek lisans yapmaktayım. Ailemle İstanbul Sütlüce Mahallesi'nde ikamet etmekteyim. Dersler öğrencinin evinde ya da belirtilen yerde yapılabilmektedir. Ders verdiğim öğrencilere müfredatla birlikte şiire, romana, hikâyeye bakışta farklı bir boyut kazandırmayı hedefliyorum. Bu yönüyle öğrencilerime kitap okuma alışkanlığı kazandırmak temel hedeflerimdendir. Dataylı bilgi için arayabilirsiniz. Saygılarımla.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Her ne kadar Yüksek lisans derslerime yoğunlaşmış olsam da verdiğim özel dersler sayesinde lise müfredatına da hakim durumdayım.
Müfredata ait her şey.
Lise müfredatı hakkında her şey.