İstanbul Çekmeköy Emre Eren

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emre Eren

çekmeköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Kuranı Kerim Öğretme Kursu , Zeka Oyunları Kursu , Okuma Yazma Kursu , Türkçe Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emre Eren, İSTANBUL ÇEKMEKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 02.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5740 kurs/özel ders verenden 917 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emre Eren, 24 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlköğretim
1 sınıflar için okuma-yazma
2-3-4 sınıflar için ödev yapımı ve okula destek
Mental aritmetik ve akıl oyunları dersleri verilir.
=>Satranç
=>Scrabble
=>Reversi
=>Mangala
=>Koridor
=>Mandala


Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.