İstanbul Çekmeköy Kenan Koçak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kenan Koçak

çekmeköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , TYT Türkçe Kursu , Edebiyat Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kenan Koçak, İSTANBUL ÇEKMEKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 28.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5522 kurs/özel ders verenden 367 . sıradadır. Başta Edebiyat olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kenan Koçak, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
15 YILLIK TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİYİM. MEB'DE,  DERSHANELERDE , YAYINEVLERİNDE EDEBİYAT, TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ, YAZARLIK   YAPTIM ; ÖZEL DERS VERDİM, KİTAP ,SORU, MASAL YAZDIM. AMACIM ; KISA-ÖZLÜ, MADDELİ, ŞEMATİK ,4 İŞLEMLİ ,EVET-HAYIRLI,RESİMLİ, BULMACALI, ŞİFRELİ VB. YÖNTEMLERLE EDEBİYATI,TÜRKÇEYİ SEVİLİR ,KOLAY HALE GETİRMEK. ÖĞRETMENLİK YAŞAM TARZIM GÖREV YERİM İKİNCİ ADRESİMDİR.

Fotoğraflar

Lise Edebiyat Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik edebiyat özel dersi verilir.

Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
AMACIM ; KISA-ÖZLÜ, MADDELİ, ŞEMATİK ,4 İŞLEMLİ ,EVET-HAYIRLI, TEK SORU TEK CEVAPLI ,RESİMLİ, BULMACALI, ŞİFRELİ VB. YÖNTEMLERLE TÜRKÇEYİ SEVİLİR ,KOLAY HALE GETİRMEK. KISA ZAMAN DA BAŞARILI BİR SONUÇ ELDE ETMENİZ MÜMKÜN :) DERS ARALARINDA ŞİİR İKRAMIMIZDIR .:)
AMACIM ; KISA-ÖZLÜ, MADDELİ, ŞEMATİK ,4 İŞLEMLİ ,EVET-HAYIRLI, TEK SORU TEK CEVAPLI ,RESİMLİ, BULMACALI, ŞİFRELİ VB. YÖNTEMLERLE TÜRKÇEYİ SEVİLİR ,KOLAY HALE GETİRMEK. KISA ZAMAN DA BAŞARILI BİR SONUÇ ELDE ETMENİZ MÜMKÜN :) DERS ARALARINDA ŞİİR İKRAMIMIZDIR .:)
UZUN, AYRINTILI GÖZÜKEN EDEBİYAT KONULARINI KISA-ÖZLÜ, MADDELİ, ŞEMATİK ,4 İŞLEMLİ ,EVET-HAYIRLI, TEK SORU TEK CEVAPLI ,RESİMLİ, BULMACALI, ŞİFRELİ VB. YÖNTEMLERLE  SEVMENİZİ BAŞARILI OLMANIZI AMAÇLIYORUM .TÜRKÇE HER BRANŞ VE DÜZEYDEKİ ÖĞRENCİ İÇİN GEREKLİ BİR DERS. HEM EDEBİYAT HEM TÜRKÇEDE BAŞARI ORANINIZ KISA ZAMANDA ARTACAK. DERS ARALARINDAKİ ŞİİRLER DE İKRAMIMIZ OLACAK :)