İstanbul Esenler İskender Aznavur

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İskender AZNAVUR

esenler, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Rübik Küp Eğitimi Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , İngilizce Özel Ders , Matematik Özel Ders , İngilizce Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , Matematik Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İskender AZNAVUR, İSTANBUL ESENLER ve civarında hizmet vermekte olup 04.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5734 kurs/özel ders verenden 1137 . sıradadır. Başta Matematik Özel Ders olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. İskender AZNAVUR, 8 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği 3. sınıf öğrenciyim.
Aynı zamanda Rubik küp eğitimleri de vermekteyim.
Rubik küp Türkiye delegesiyim.
İleri seviye İngilizce konuşabilmekteyim.
İsteğe bağlı yabancı dil de ve aynı zamanda İngilizce ders de anlatabilmekteyim.
Yakın çevrelerden evinizde özel ders verebilirim.
(Bahçelievler/Ataköy-Şirinevler/Bakırköy/Esenler/Mecidiyeköy/Şişli/Çağlayan/Üsküdar/Kadıköy)


Rübik Küp Eğitimi Nedir?

Macar tasarımcı Erno Rubik tarafından bulunan renkli oyun küpünün ilk prototipi 1974’te tahtadan yapıldı. Budapeşte’de bir oyuncakçıda ‘sihirli küp’ adıyla yerini aldığında ise yıl 1977’yi gösteriyordu. Görünürde yalnızca dahilerin çözebildiğini düşündüren bu küpler, 100 milyondan fazla satıp, 1982’den itibaren hızla tüm dünyayı ele geçirdi.
Rubik Küpü çözerken insan zevk alırken sinir katsayısı da yükseliyor. İşte bu eğitimde Rubik Küpü’nün nasıl çözüleceğini adım adım size anlatıyoruz.

Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.