İstanbul Eyüp Ayşe Biçer

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ayşe  Biçer

eyüp, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Edebiyat Özel Ders , Türkçe Özel Ders , Osmanlıca Kursu , Edebiyat Kursu , TYT Türkçe Kursu , AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ayşe Biçer, İSTANBUL EYÜP ve civarında hizmet vermekte olup 11.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 2293 . sıradadır. Başta Edebiyat olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ayşe Biçer, 10 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sadece kız öğrencilerine Türkçe ,Türk dili Edebiyatı, ve de Osmanlıca giriş dersleri verilir


Lise Edebiyat Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik edebiyat özel dersi verilir.

Edebiyat Özel Ders Nedir?

Edebiyat duygu, düşünce, olay ve hayallerin, insanlarda estetik duygular uyandıracak bir şekilde, dil kullanılarak, söz ve yazıyla anlatımını amaçlayan sanat dalıdır. Bu sanatın kurallarıyla ve ürünleriyle uğraşan bilim koluna da aynı zamanda Edebiyat diyebiliriz. Farklı bir tabirle edebiyat yani yazın; sanat yapma amacı ile oluşturulan yazıların bütünü olarak da düşünülmektedir. Yazılı olmayan ve halk arasında ağızdan ağıza dolaşan ve bu sayede yaşayan edebiyata sözlü edebiyat denilmektedir. Edebi eserler, uzunluk kısalık formlarına göre hikâye, roman, kısa öykü veya drama gibi farklı türlere ayrılır.