İstanbul Eyüp Bülent Polat

Bu kursu paylaş
0 Yorum

bülent  polat

eyüp, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fen Bilimleri Özel Ders , Kimya Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
bülent polat, İSTANBUL EYÜP ve civarında hizmet vermekte olup 27.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5864 kurs/özel ders verenden 1140 . sıradadır. Başta Kimya Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. bülent polat, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2012 yili erciyes kimya bölümü 3.culuk ile.bitirdim.2015 yilinda istanbul fen bilimleri enstittusu fizikokimya yüksek lisans yapiyorum..4 yildir kavram eğitim kurumlarinda kimya öğretmenliği yapıyorum .halen devam etmekteyim..

Fotoğraflar

Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

Fen bilimleri gözlenen doğayı ve doğa olaylarını sistematik bir şekilde inceleme, henüz gözlenmemiş olayları ise kestirme ve tahmin yürütme gibi çalışmaları içine alan bilim dalıdır. Bu süreçte fen, gözlem ve deneylere dayanan veri temelli açıklamalarla sınırlandırılır. Bu bağlamda, deneysel  kanıtlara ve bilimsel teorik bir çatıya dayandırılmayan açıklamalar fenin konusu değildir. Doğadaki her olay fen bilimlerinin bir konusunu oluşturduğu için, fen hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Fen bilimleri hem canlı hem de cansız doğa ile ilgilenmektedir. Özetle fen bilimleri olgular, ilkeler, kuramlar, doğa kanunları, kavramlar ve genellemelerden oluşmaktadır.

Kimya Özel Ders Nedir?

Kimya maddelerin ana yapılarını, bileşimlerini, dönüşümlerini ve bunlarla ilgili çözümleme, birleşim ve üretim yöntemlerini konu alan bilim dalıdır. Daha geniş bir tabirle maddelerin özellikleriyle, sınıflandırılmasıyla, atomlarla, atom teorisiyle, kimyasal bileşiklerle, kimyasal tepkimelerle, maddenin hâlleriyle, moleküller arası ve moleküler kuvvetlerle, kimyasal bağlarla, tepkime kinetiğiyle ve kimyasal dengenin prensipleriyle ve benzeri konularla ilgilenir. Analitik, inorganik, organik kimya fizikokimya ve biyokimya ana alt dallarını oluşturur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
2013 ten beri fen bilimleri daha önceden teog 2 yildir ise lgs kursu vermekteyim.kavram eğitim kurumlarında çalışıyorum..
4 yildir daha önce ygs lys son 2 yildir ise yks sinavi kimya özel ders veriyorum öğrenciye uygun seviyede ders anlatimi.ve soru çözümü