İstanbul Eyüp Ufuk Aytekin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ufuk Aytekin

eyüp, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , Lise Tarih Özel Ders , Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Kuranı Kerim Öğretme Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Direksiyon Kursu , Açık Lise Kursu , Coğrafya Kursu , TYT Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ufuk Aytekin, İSTANBUL EYÜP ve civarında hizmet vermekte olup 17.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5864 kurs/özel ders verenden 1007 . sıradadır. Başta TYT olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ufuk Aytekin, 169 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Lise Türk edebiyatı/ Dil anlatım, Tarih, Coğrafya, Matematik ara sınıf ve ÖSS hazırlık
Ortaokul Türkçe İngilizce  Matematik derslere yardımcı
Ayrıca her türlü kompozisyon yazma, satranç(TSF öğretici belgesi sahibiyim) ve B sınıfı için direksiyon dersi, eğitim koçluğu hizmeti(Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim koçluğu sertifikası sahibiyim) verilir.


Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

Lise Tarih Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik tarih özel dersi verilir.