İstanbul Bağcılar Erhan Kıvanç

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Erhan Kıvanç

bağcilar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Diksiyon Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Edebiyat Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Erhan Kıvanç, İSTANBUL BAĞCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 02.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4284 kurs/özel ders verenden 84 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Erhan Kıvanç, 34 gelen talepten 25 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Türkçeye dair her seviyede özel birebir ders. Lise öğrencileri için hem üniversiteye hazırlıkta hem de okul derslerinde kendilerine fayda sağlayacak birebir Edebiyat veya Dil ve Anlatım dersi. Doğru nefes tekniklerini öğrenip konuşmasını daha iyi hale getirmek isteyen herkes için Güzel Konuşma ve Diksiyon dersi.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise öğrencileri için hem üniversiteye hazırlıkta hem de okul derslerinde kendilerine fayda sağlayacak birebir Edebiyat veya Dil ve Anlatım dersi.
Ortaokul öğrencileri için hem liseye hazırlıkta hem de okul derslerinde kendilerine fayda sağlayacak birebir Türkçe dersi.
İlkokul öğrencileri için hem okul derslerine yardımcı hem de genel kültür ve sorgulama bilinciyle yetişmelerini sağlayacak birebir Türkçe dersi.
Doğru nefes tekniklerini öğrenip konuşmasını daha iyi hale getirmek isteyen herkes için Güzel Konuşma ve Diksiyon dersi.
Türkçe öğrenmek isteyen yabancı uyruklu her yaştan insan için pratik ağırlıklı birebir Türkçe dersi.
Lise öğrencileri için hem üniversiteye hazırlıkta hem de okul derslerinde kendilerine fayda sağlayacak birebir Edebiyat veya Dil ve Anlatım dersi.
Türkçeye dair her seviyede özel birebir ders.

Yorumlar
CENGIZ YAĞMUR
ŪCRETSIZ ALMAK ISTIYORUM
02.06.2018