İstanbul Bağcılar Erhan Kıvanç

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Erhan Kıvanç

bağcilar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Diksiyon Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Edebiyat Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Erhan Kıvanç, İSTANBUL BAĞCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 02.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5845 kurs/özel ders verenden 65 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Erhan Kıvanç, 50 gelen talepten 32 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Türkçeye dair her seviyede özel birebir ders. Lise öğrencileri için hem üniversiteye hazırlıkta hem de okul derslerinde kendilerine fayda sağlayacak birebir Edebiyat veya Dil ve Anlatım dersi. Doğru nefes tekniklerini öğrenip konuşmasını daha iyi hale getirmek isteyen herkes için Güzel Konuşma ve Diksiyon dersi.


Lise Edebiyat Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik edebiyat özel dersi verilir.

Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise öğrencileri için hem üniversiteye hazırlıkta hem de okul derslerinde kendilerine fayda sağlayacak birebir Edebiyat veya Dil ve Anlatım dersi.
Ortaokul öğrencileri için hem liseye hazırlıkta hem de okul derslerinde kendilerine fayda sağlayacak birebir Türkçe dersi.
İlkokul öğrencileri için hem okul derslerine yardımcı hem de genel kültür ve sorgulama bilinciyle yetişmelerini sağlayacak birebir Türkçe dersi.
Doğru nefes tekniklerini öğrenip konuşmasını daha iyi hale getirmek isteyen herkes için Güzel Konuşma ve Diksiyon dersi.
Türkçe öğrenmek isteyen yabancı uyruklu her yaştan insan için pratik ağırlıklı birebir Türkçe dersi.
Lise öğrencileri için hem üniversiteye hazırlıkta hem de okul derslerinde kendilerine fayda sağlayacak birebir Edebiyat veya Dil ve Anlatım dersi.
Türkçeye dair her seviyede özel birebir ders.

Yorumlar
CENGIZ YAĞMUR
Teşekkürler
02.06.2018