İstanbul Fatih Mustafa Demir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Demir

fatİh, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Geometri Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Geometri Özel Ders , Fizik Özel Ders , Geometri Kursu , TYT Fizik Kursu , AYT Geometri Kursu , AYT Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Demir, İSTANBUL FATİH ve civarında hizmet vermekte olup 12.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6413 kurs/özel ders verenden 3098 . sıradadır. Başta Lise Geometri Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Demir, 6 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Çapa tıp öğrencisiyim uygun fiyatlı özel ders vereceğim, Türkiye derecem vardır.


Lise Geometri Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik geometri özel dersi verilir.

Geometri nedir?
Uzayı ve uzayda tasarlanabilen şekilleri ve cisimleri inceleyen matematik dalıdır. Yunanca bir kelime olan geometri, kelime manası olarak yerin ölçülmesi demektir. Geometri çok eski çağlardan beri vardı. Ancak geometri ismi, bu bilimin ilk sistematik hale gelmeye başladığı eski Yunanlılarda verilmiş olup, aksiyomatik bir ilim haline gelmesine rağmen, halen kullanılmaktadır.

Her bilim dalında olduğu gibi geometrinin de üzerine kurulu bulunduğu bir temeli mevcuttur. Bu temel üzerinde kendi ifade birimleri ile, meseleleri (problemleri) açıklığa kavuşturmaya çalışır. Bu temeller aksiyom, postülat, tanım (tarif), teorem ve geometrik yer isimlerini alır. Bunlardan aksiyom, ispata ihtiyaç duyulmadan, kabul edilen önermelerdir.


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.