İstanbul Fatih Ömer Kerem Taştepe

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ömer Kerem  Taştepe

fatİh, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Biyoloji Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , Biyoloji Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ömer Kerem Taştepe , İSTANBUL FATİH ve civarında hizmet vermekte olup 10.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5713 kurs/özel ders verenden 1715 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ömer Kerem Taştepe , 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba ben Cerrahpaşa 2. Sınıf öğrencisi Ömer. İleri düzeyde ingilizce biliyorum ve bu konuda isteyene makul bir fiyatta yardımcı olabilirim. Hafta sonları müsaitimdir ama hafta içi bazı günler öğleden sonra da müsait olduğum zamanlar vardır. Umarım hizmetimden memnun kalırsınız :)Verilen Kursların Ayrıntıları
Ben Cerrahpaşa 2. Sınıf tıp öğrencisiyim ve biyoloji konusunda her türlü eksiğinizi kapatmaya hazırım. Hafta sonları müsaitimdir ve saatlik maksimum 50 lira alırım.
Merhaba ben lisede ingilizce öğrendim ve bunu gramer kitaplarından veya kurallar öğrenerek değil ama dinleme ve konuşma pratiği yaparak hallettim. Benim şanssız oluşum pratik yapacak bir ortağımın olmayışıydı ama sizin böyle bir probleminiz olmayacak çünkü saatlik sadece 40 liraya sizinle pratik yapacağım hem konuşma hem de gramer becerilerinizi geliştireceğim.
Ben Cerrahpaşa 2. Sınıf tıp öğrencisiyim ve biyoloji konusunda her türlü eksiğinizi kapatmaya hazırım. Hafta sonları müsaitimdir ve saatlik maksimum 50 lira alırım.
Ortaokulda ingilizceyi hep kurallarla öğretmeye çalışırlar ve bu da sürekli başarısız olur. Çünkü eğer öğrenci ingilizceyi ve ingilizce konuşmayı sevmez ise ne kuraldan ne konuşmadan anlar ve saatleri boşa gider. İşte ben bunu ortadan kaldıracağım. Sadece 1 saatte bile ne kadar ilerlediğinizi fark edeceksiniz. Çünkü ben kural öğretmeni değilim. Ben dil öğretmeniyim ve size en kolay ve eğlenceli yoldan pratik yaparak ingilizce öğreteceğim. Ondan sonra bırakın sınavı kazanmayı  yurtdışında kazanamayacağınız iş imkanı kalmaz.