İstanbul Güngören Talha Durmuş Demirel

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Talha Durmuş Demirel

güngören, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , İngilizce Özel Ders , Matlab Kursu , Teknik Resim Kursu , Autocad Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , İngilizce Kursu , Fen Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TYT Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Talha Durmuş Demirel, İSTANBUL GÜNGÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 18.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5877 kurs/özel ders verenden 802 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 21 farklı kurs/özel ders vermektedir. Talha Durmuş Demirel, 5 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yıldız Teknik Üniversitesi makine mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim.En az ortaokul seviyesinde matematik dersi verebilecek bilgi seviyesine sahibim. İngilizce hazırlık eğitimimi başarıyla önceki yıl tamamladım, intermediate seviyesinde ingilizce bilgim var. Bunun yanında iyi diyebilceğim sevideye AutoCAD ve orta düzeyde Matlab programlarını kullanabiliyorum. Özellikle integral, türev, limit gibi lys konularında yardımcı olmak benim için kolay olacaktır.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.