İstanbul Kadıköy Cansu Candan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Cansu Candan

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Cansu Candan, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 28.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5743 kurs/özel ders verenden 1382 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Cansu Candan, 35 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2018 yılında Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum ve formasyon eğitimimi tamamladım. 2 yıldır ilköğretim, ortaokul ve lise düzeyinde özel ders veriyorum. Branşımı çok seviyorum ve bu nedenle alanımda başarılı olduğumu düşünüyorum. Özel ders verip dersi sonlandırdığımız öğrencimin ailesiyle hala görüşüyoruz önemli olan da aradaki samimiyeti yakalayabilmek ve bunun öğrencinin başarısına yansımasıdır.Verilen Kursların Ayrıntıları
Birçok ortaokul öğrencim oldu.Derslerimiz çok keyifli ve verimli geçmektedir.
İlkokul öğrencilerim oldu yıl boyunca derslerimize devam ettik. Küçük olmaları itibariyle  daha çabuk sıkılabiliyorlar fakat öğretmenin enerjisi çok önemlidir  bu nedenle  derste onların dikkatini derse çekmek bu noktada öğretmene düşmektedir burda kendime güveniyorum.
Bu zamana kadar birçok TYT öğrencisi ile özel ders yaptım ve onları sınava hazırladım hala devam etmekteyim. Mesleğimi sevdiğim için işime pozitif olarak yansımaktadır.
'Konuyu biliyorum fakat soruları çözemiyorum çok fazla yanlışım çıkıyor' diyen  öğrenciler için nasıl soru çözülür neden yanlış yapılıyor bunları görmesini sağlamak için soru çözerken pratiklik kazanmasıını dersler verdim.
Lise derslerine yardımcı olmak için birçok öğrenciyle ders yaptım.
Çoğu  kişi Türkçe dersini önemsiz görmektedir. Fakat sanıldığı gibi değildir aksine her an kullandığımız  ana dilimizin inceliklerini öğretmek bizlerin görevidir.