İstanbul Ümraniye Dilek Aybike Öztürk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Dilek Aybike Öztürk

ümranİye, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Lise Kursu , Lise Biyoloji Özel Ders , TYT Kursu , YKS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Biyoloji Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Dilek Aybike Öztürk , İSTANBUL ÜMRANİYE ve civarında hizmet vermekte olup 01.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5878 kurs/özel ders verenden 141 . sıradadır. Başta Biyoloji olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Dilek Aybike Öztürk , 221 gelen talepten 21 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uludağ Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümü 2000 yılında bitirdim.19 yıllık tecrübe.Başarı odaklı yol ve yöntem..Her seviyede öğrenci ile çalışmalarda başarıya ulaşmak.Dersane,Temel Lise,Kolej,bire bir özel ders tecrübesinin bir harmanı.Öğretmek bir sanattır,bilmek ise özgürlüktür..

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Her branştan alanında uzman kadro.Başarı odaklı yol ve yöntem.Birebir ve grup dersleriyle her bütçeye uygun özel ders fırsatı..
Eksikleri tamamlamak,soru çözme yol yöntem ve bilgisini arttırarak başarıyı sağlamak..
Her branştan uzman kadro.Başarı odaklı yol ve yöntem.Birebir ve grup dersleriyle her bütçeye uygun özel ders fırsatı..
Her branştan alanında uzman kadro.Başarı odaklı yol ve yöntem.Birebir veya grup dersleri ile her bütçeye uygun ders fırsatı..
Her branştan alanında uzman kadro.Başarı odaklı yol ve yöntem.Birebir ve grup dersleri  ile her bütçeye uygun ders fırsatı..
Her branştan alanında uzman kadro.Başarı odaklı yol ve yöntem.Birebir ve grup dersleriyle her bütçeye uygun ders fırsatı..
Lise Biyoloji Müfredat okula takviye,TYT ve AYT sınavlarına hazırlık. .
Her branştan alanında uzman kadro.Başarı odaklı yol ve yöntem..Birebir ve grup dersleriyle her bütçeye uygun özel ders fırsatı..
Her branştan alanında uzman kadro.Başarı odaklı yol ve yöntem.Birebir ve grup dersleriyle her bütçeye uygun özel ders fırsatı..