İstanbul Kadıköy Kerem Abaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kerem  Abaz

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Gitar Özel Ders , Gitar Kursu , Akustik Gitar Kursu , Elektro Gitar Kursu , Bas Gitar Kursu , Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kerem Abaz, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 31.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5860 kurs/özel ders verenden 402 . sıradadır. Başta Akustik Gitar olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kerem Abaz, 23 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
klasik akustik elektro bas gitar üzerine orta seviyeye kadar ders verilir verdiğim kursları daha çok mantık üzerine veririm öğrenmek ile ezberlemek aynı şey değildir değilmi :)


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
fiziğin genel mantığını kavratacak biçimde mühendisten eğitim
gitar üzerine grup yada kişisel dersler
gitar kursu
akustik gitar eğitimi
elektro gitar üzerine grup yada kişisel dersler
bas gitar üzerine genel ders
fiziğin genel mantığını kavratacak biçimde mühendisten eğitim