İstanbul Kadıköy Mahmut Balioğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mahmut BALİOĞLU

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fen Bilimleri Özel Ders , Geometri Özel Ders , Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mahmut BALİOĞLU, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 30.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5854 kurs/özel ders verenden 3228 . sıradadır. Başta Matematik Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mahmut BALİOĞLU, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
25 yıllık deneyimle dershane öğretmeninden matematik geometri dersleri...Verilen Kursların Ayrıntıları
Fizik bilmeyen Fen bilgisi an-la-ta-maaazz.
Geometri, iddialı bir derstir. Pek çok  matematik öğretmeni bu dersi başaramaz.Geometriye hakim olmak ve aktarabilmek 15-20 yıl deneyimle mümkün olabilmektedir.Maalesef günümüzde her geometri sorusunu üstelik ders ortamında çözebilecek öğretmenler sayılabilir niceliktedir.
25 YILLIK DENEYİMLE MATEMATİK FEN GEOMETRİ DERSLERİNDEN HER DÜZEY VE HER DİLDE EĞİTİM HİZMETİ VERDİM...
(GALATASARAY LİSESİ, KABATAŞ LİSESİ, SAINT BENOIT, SAINT MICHEL, SAINT JOSEPH, SAINT PULCHERİE, ALMAN, ROBERT, KADIKÖY ANADOLU, BİLFEN, EYÜBOĞLU ÖĞRENCİLERİYLE ÇALIŞTIM...)
OKUL BİRİNCİLERİ VE DERECE YAPAN ÖĞRENCİLERLE ÇALIŞTIM...
HAYDAR DÜMEN, TURGUT TOPLUSOY, HALİS TOPRAK, DAVUT DİŞLİ, EROL YARAR, FATİH YILDIZ, DENİZ KETENCİ, BURHAN APAYDIN GİBİ PEK ÇOK TANINMIŞ KİŞİLERİN ÇOCUKLARIYLA YILLARCA ÇALIŞTIM...
SON 5-6 YILLIK DÖNEMDE TAVSİYE ETTİĞİM SÜRELERDE DERS ALAN ÖĞRENCİLERİMDE % 100 BAŞARI ELDE ETTİM.
HİPERAKTİVİTE VE DİKKAT EKSİKLİĞİ SORUNU OLAN , KONSANTRASYON GÜÇLÜĞÜ VE PSİKOLOJİK SORUNLARI OLAN ÖĞRENCİLERLE İLGİLİ DE DENEYİMİM BULUNMAKTADIR.
SATRANÇ VE MENTAL ARİTMETİK DERSLERİ DE VERDİM..
SORU YAZARLIĞIM, SEMİNER, ETÜD, KURS VE DERSHANE DENEYİMLİYİM..
ÖĞRENCİ KOÇLUĞU DA İŞİMİN BİR PARÇASIDIR...
DÖRT İŞLEMİ BİLMEYEN ÖĞRENCİ İLE ÜNİVERSİTEDE YÜKSEK MATEMATİK EĞİTİMİ ALAN ÖĞRENCİ BENİM İÇİN AYNI DİKKAT VE TİTİZLİKLE ÇALIŞILMASI GEREKEN BİREYLERDİR...BU KONUDA SABIR, HOŞGÖRÜ VE DESTEĞİM AYNI ÖLÇÜDE OLACAKTIR..