İstanbul Kadıköy Mehmet Yürüten

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Mehmet Yürüten

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , Matematik Özel Ders , AYT Matematik Kursu , KPSS Kursu , DGS Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Yürüten, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 08.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5451 kurs/özel ders verenden 1170 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Yürüten, 10 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bir işi severek yapmak iyi yapmanın olmazsa olmaz  şartıdır. Sizi temin ederim ki bu iş en severek yaptığım iş. Bunu bir deneme dersi ile tecrübe edebilirsiniz.
İlgilendiğim konular matematiğin temel konuları Yani 1. Bölüm olarak adlandırılan matematik konuları KPSS DGS sınavlarına hazırlanan öğrencilere ve ortaokul lise 1-2 öğrencilerine özellikle sınavlara hazırlanma sürecinde yardımcı olup öğrencinin Deneme sınavlarına bakıp daha ziyade eksiği olduğu yerleri gidererek yapılacak bir rehberlik çalışması ile de matematikten yüksek netler yapmayı hedefliyoruz.
Ayrıca matematiğin temelini anlamadığı için okuldaki matematik derslerine katılamayan öğrencilere matematiğin mantığını anlatıp öğrencinin Özgüven sağlamasını ve kendine yetebilir hale gelmesine çalışıyoruz
Kesinlikle belli bir şablon dahilinde konuları verip öğrenciyi bırakmak değil öğrenciden geri dönüş alarak eksiği olduğu yerlere eğilerek kişiye özel program uyguluyoruz.
Not: İlk deneme dersini ücretsiz vermekteyim. Bu ilk görüşmede öğrencinin durumunu analiz ederek kendisi ile nasıl bir yol takip edeceğimizi beraber belirleyerek öğrencinin veya velisinin onayı ile sürece başlıyoruz.
Yorumlar
Oğuz
Güzel Ve açık Bir anlatıma Sahip Ayrıca Bir Ders Süresinde Saati Hiç Problem Yapmadan 2,3 Saat Süresine Kadar Çıkarabiliyor.
19.02.2019