İstanbul Kadıköy Ömer Çelimli

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ömer Çelimli

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: LGS TEOG Matematik Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ömer Çelimli, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 31.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4461 kurs/özel ders verenden 945 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ömer Çelimli, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her seviyeye MATEMATİK ÖZEL DERS verilir. 8 yıllık Dershane , 12 yıllık Bire bir Özel Ders, Grup Ders, Eğitim Koçluğu,Eğitim Danışmanlığı tecrübesi mevcuttur. 4.sınıf, 5.sınıf, 6.sınıf ve 7.sınıf okul takviye dersleri ile 8.sınıf  LGS ye hazırlık; 9. 10. 11. Sınıflara Lise matematik koçluğu ve TYT İle AYT ye beraber hazırlanalım Üniversite için hayatınıza yön verelim.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
LGS MATEMATİK, YENİ NESİL SINAV SORULARI, MANTIK MUHAKEME TESTLERİ İYİ BİR REHBER EŞLİĞİNDE DAHA KOLAY.
TYT VE AYT KONULARI 9.Sınıf, 10.sınıf ve 11.sınıfta destek alarak sindirilebilir.
İyi bir liseye gitmek için temellerin sağlam olması şart. Bütün konuları eksiksiz öğrenmek önemlidir, bu süreçte işi iyi bilen ve bildiğini, çocuğun  seviyesine inerek aktarabilenle yola çıkanlar her zaman kazanmaya daha yakındır.
Matematik temeli sağlam olanlar ilkokulda matematiğe sarılanlar ve iyi bir rehber yardımına başvuranlardır.
TYT de bilgiden çok pratiklik önemlidir ,unutmayın; çok bilmek önemli değil, hızlı olup bildiklerini yorumlamak önceliklidir.
KPSS MATEMATİK YAPABİLEN HER ZAMAN BİR ADIM ÖNDE BAŞLAR.
Matematik bir Eğitmen eşliğinde Bire Bir dinleyerek daha rahat öğrenilebilir.
TYT yi herkes yapar AYT yi bilen...!

Yorumlar