İstanbul Kartal Talha Spor

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Talha SPOR

kartal, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Elektrik ve Elektroniğin Temelleri Kursu , Matematiksel İstatistik Kursu , Lise Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , Matematik Özel Ders , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Talha SPOR, İSTANBUL KARTAL ve civarında hizmet vermekte olup 22.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5712 kurs/özel ders verenden 4852 . sıradadır. Başta Matematik Özel Ders olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Talha SPOR, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2006 yılında Tübitak'ın düzenlemiş olduğu Matematik Olimpiyatları 1.Etap sınavına girmiş ve 2012 yılında Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak aktif meslek hayatıma başlamış bulunmaktayım. 2013-2014 senelerini İngilizce egitimi için New York'ta geçirip Türkiye'ye döndükten sonra şu anki Amerika menşeli bir firmada mesleğimi icra etmekteyim.Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise eğitimim döneminde Tübitak'ın düzenlemiş olduğu Matematik Olimpiyatları'na hazırlanıp 1.Etap sınavına girmiş ve Lisans eğitimimi Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak tamamlamış bulunmaktayım. Özel Matematik Dersi olarak yaklaşık 5 yıldır egitim vermekteyim. 1 yıllık evli bir çiftiz.

Eğitimlerimi İstanbul içi, ister evinizde ister kendi evimde vermekteyim. Haftaiçi mesleğim ile çalışmakta olduğum için eğitimleri sadece HAFTASONU vermekteyim. Haftada 1 gün ve en az 2 saat olmak üzere; egitimi evinizde isterseniz Ortaokul öğrencileri için saatlik 80?, Lise öğrencileri için saatlik 110? üzerinden ücretlendirme bulunmaktadır. 4 aylık nakit ödemelerde 80 yerine 70, 110 yerine 100 olarak saatlik ücretlerde indirim yapılmaktadır. Evimdeki egitimlerde saatlik ücret Ortaokul öğrencileri için 70, Lise öğrencileri için 100 olmaktadır. 4 aylık nakit ödemelerde saatlik ücret 70 yerine 60, 100 yerine 90 olarak indirim yapılmaktadır. 
Detaylı bilgi ve tanışmak için lütfen iletişime geçiniz. 

TALHA SPOR
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
KARTAL/İSTANBUL