İstanbul Küçükçekmece Erdal Oral

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Erdal Oral

küçükçekmece, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Erdal Oral, İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE ve civarında hizmet vermekte olup 25.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5349 kurs/özel ders verenden 775 . sıradadır. Başta Gitar Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Erdal Oral, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
20 yılı aşkın meslek tecrübesi ile, konservatuvar  yüksek lisans  mezunundan gitar dersi. Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar bireysel veya en fazla 3 kişilik gruplar halinde ders verilmektedir. Solfej , Klasik Armoni,Caz armonisi , repertuar alanlarında her düzeyde yıllardır yaptığımız çalışmaları yeni başlayanlar ve ilerletmek isteyenlerle paylaşmak niyetindeyiz.

Fotoğraflar

Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Bireysel veya en fazla 3 kişilik gruplar halinde gerçekleştiriyoruz yeni başlayanlar için öncelikle teorik bazı bilgilerden ( bunlar genelde nota ve solfej eğitimi vb.) sonra pratik uygulamalara baslıyoruz. Genellikle yeni başlayanlar için ilk bir ayın sonunda basit bir- iki parça çaldırabilmektir.
Gitarı ilerletmek veya ileri seviyelerde olanlar için öncelikle seviye tespiti uyguluyoruz uyguladığımız seviye tespitinden sonra öğrencinin durumuna göre çalışma sistemini belirliyoruz