İstanbul Küçükçekmece Erdal Oral

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Erdal Oral

küçükçekmece, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Erdal Oral, İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE ve civarında hizmet vermekte olup 25.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4717 kurs/özel ders verenden 775 . sıradadır. Başta Gitar Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Erdal Oral, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
20 yılı aşkın meslek tecrübesi ile, konservatuvar  yüksek lisans  mezunundan gitar dersi. Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar bireysel veya en fazla 3 kişilik gruplar halinde ders verilmektedir. Solfej , Klasik Armoni,Caz armonisi , repertuar alanlarında her düzeyde yıllardır yaptığımız çalışmaları yeni başlayanlar ve ilerletmek isteyenlerle paylaşmak niyetindeyiz.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Bireysel veya en fazla 3 kişilik gruplar halinde gerçekleştiriyoruz yeni başlayanlar için öncelikle teorik bazı bilgilerden ( bunlar genelde nota ve solfej eğitimi vb.) sonra pratik uygulamalara baslıyoruz. Genellikle yeni başlayanlar için ilk bir ayın sonunda basit bir- iki parça çaldırabilmektir.
Gitarı ilerletmek veya ileri seviyelerde olanlar için öncelikle seviye tespiti uyguluyoruz uyguladığımız seviye tespitinden sonra öğrencinin durumuna göre çalışma sistemini belirliyoruz