İstanbul Küçükçekmece Mustafa Aydın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Aydın

küçükçekmece, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , B Engelli Ehliyet Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Aydın, İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE ve civarında hizmet vermekte olup 12.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6579 kurs/özel ders verenden 1732 . sıradadır. Başta Güvenli Sürüş olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Aydın, 22 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
En uygun fiyatlarla iyi birer eğitim için iletişime geçiniz


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

B Engelli Ehliyet Nedir?

EHLİYET ALMAK İSTEYEN ENGELLİLER 1. ŞART: Engelli iseniz ve ehliyet almak istiyorsanız burada size temel olan iki şart sunulacaktır. Şartlara göre B sınıfı bir ehliyet almak istiyorsanız o zaman yaşınızın 18 A sınıfı bir ehliyet alacaksanız 20, Tekerlekli motorsiklet alacaksanız o zamanda 21 yaşında olmanız gerekir. Daha öncesinde H sınıfı bir ehliyet almak isteyen engelli vatandaşın 18 yaşına girmiş olması yetiyordu. Ancak yukarıda belirtmiş olduğumuz tarihten itibaren arık bu yaş sınıfı belirttiğimiz şekilde yeniden düzenlendi. 2. ŞART: İkinci olarak ise deneyim işin içine göriyor. Mesela diyelim A sınıfı bir ehliyet alacaksanız o zaman daha öncesinde 2 yıl boyunca A2 sınıfı ehliyet almış olmanız gerekiyor. Bu şart koşulurken Avrupa standartları baz olarak ele alınmış. Sürücü adayının eğitim durumunda ise herhangi bir değişikliğe gidilmemiş. A sınıfı ya da B sınıfı ehliyet almak isteyen bir engellinin ilkokul mezunu olması yetiyor. Bu yukarıda belirtmiş olduğumuz iki şart temel olarak ele alınıyor. Bunlardan birine sahip değilseniz o zaman üzülerek söylemek gerekirse ehliyet almanıza izin verilmiyor. Bu yukarıda temel olarak ele alınmış olan şartların yanı sıra bir de diğer hususlar bulunuyor. Bu hususları da maddeler halinde size sıralayabiliriz. Sağlık muayenesinde aranan şartların yerine getirilmiş olması. Sürücü sınavını başarıyla tamamlamış olması ve de elinde sertifikası hazır bulunması. Adli sicil kaydının temiz olması Daha önceden almış olduğu başka bir ehliyet belgesinin olmaması. Daha önceden sürücü belgesi elinden alınmış olmaması. Elinden alınmış ise tekrar elinde bulunuyor olması.

Kaynak ==> https://www.engelolma.net/engelli-arac/b-sinifi-engelli-ehliyeti-nasil-alinir-h80.html
Verilen Kursların Ayrıntıları
Güvenli sürüş teknikleri eğitimi her zaman en iyisidir ayrıca ileri sürüş teknikleri eğitimi her zaman önemli yer tutar