İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Sabire Bektaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sabire  Bektaş

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sabire Bektaş , İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 28.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5591 kurs/özel ders verenden 142 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sabire Bektaş , 31 gelen talepten 23 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba 05345182301 numaradan WhatsApptan ulaşabilirsiniz Mustafa eravutulmuş ortaokulu okulunda 5,6 ve 7.sınıflara matematik ders verdim ve aynı zamanda bir çok öğrenciye matematik özel ders verdim. Öğrenci ile iletişimim çok iyidir. Aynı zamanda dersleri keyifli şekilde yapmaktayım.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Disiplinli bir programla öğrenciyi derse çalıştırıyorum. Dersi sevdirerek ve öğrenciyi başarısını artırarak ders yapmaktayım. Daha çok konu anlatımı yanında teste ağırlıklı olarak ders yapmaktayım. Saatlik 50 tl daha fazla eğitim alırsanız yardımcı olurum.
Disiplinli,sistematik ve eğlenceli bir şekilde ders yapmaktayım. Öğrenciye özel programlı ve aynı zamanda test çözerek ders anlatmaktayım.