İstanbul Maltepe Burak Çubukçu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Burak Çubukçu

maltepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders , Gitar Kursu , Konservatuar Kursu , Şan Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Burak Çubukçu, İSTANBUL MALTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 26.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6413 kurs/özel ders verenden 394 . sıradadır. Başta Gitar olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Burak Çubukçu, 122 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Burak Çubukçu Biyografi;

13 Temmuz 1993 tarihinde İstanbul’da doğdu.
İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Orta öğrenimi sırasında gitar çalmaya merak salan Çubukçu, lise sıralarında okul gruplarında gitar çalıp, solistlik yaptı. Yeteneği müzik öğretmenleri tarafından da fark edilerek liseler arası kültürel çalışmalarda İspanya’da ülkesini temsil etti.

Daha sonra Haliç Üniversitesi Konservatuarı’nı kazanan Çubukçu, gitar ve şan eğitimine alanında önemli isimlerle devam etti. Şu an İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Görsel İletişim Bölümü’nde lisans eğitimine devam ediyor. Eğitimi sırasında kendini geliştirmek ve sesini duyurmak  adına birçok projede çalışmalarını sürdürüyor.

2012 – 2013 yılları arasında solistliğini yaptığı Beyoğlu Belediyesi Gençlik Orkestrası ile Uluslararası 3.Sanat Diyologları Festival Konseri ve daha birçok etkinlikte geniş kitlelere hitap etme fırsatı yakaladı. Çekmeköy Belediyesi Uluslararası Dans Festivali Kapanış Programı Konseri, İstanbul Üniversitesi Klasik Türk Musikisi Korosu (Korist), İstanbul Edebiyat Festivali (Türkiye Yazarlar Birliği) Grup Mostar konseri( gitarist) gibi çalışmalarda gitarist, solist ve korist olarak görev aldı.

'Ayrıca başakşehir belediyesi müzik akademisinin kurucu öğretmenlerin den biridir'.

Öğrenmeyi sevdiği kadar öğretmeyi de seven Çubukçu, yaşamakta olduğu İstanbul’da çeşitli resmî kurumlarda öğretmenlik yapıyor. Özel öğrencilerinin yanı sıra burs verdiği öğrencilerine de müziği sevdirmeye ve öğretmeye devam ediyor.

Şarkılarını herkese duyurmak istemesi üzerine stüdyoya giren sanatçı ilk single çalışması “Mavi Kelebekler” ile müzik sektörüne adımını attı.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Sizlerin taleplerine göre müfredat belirliyorum. Eğitimlerim klasik gitar klasik metod veya popüler müzik olarak iki ye ayrılmaktadır.
Sizlerin taleplerine göre müfredat belirliyorum. Eğitimlerim klasik gitar klasik metod ve ya popüler müzik olarak ikiye ayrılmaktadır.
Konservatuar hazırlık.
Konservatuar sınavına hazırlanan öğrencilerimiz için duyum, Aralık çalışmaları solfej egitimi, 1,2,3 ses tekrar ,melodi,ritim tekrar etüdleri uygulamalı ve teorik olarak anlatılmaktadır.
Ben de güzel, doğru şarkı söylemek istiyorum diyorsanız bu kurs size göre. Sesleri tanima, diyafram ve Aralık çalışmalarından sonra ses renginize göre repertuar belirleyip çalışmalarımıza devam ediyoruz.