İstanbul Maltepe Süheyla Bayrı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Süheyla  Bayrı

maltepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Süheyla Bayrı, İSTANBUL MALTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 13.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6413 kurs/özel ders verenden 732 . sıradadır. Başta Çocuklar İçin İngilizce olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Süheyla Bayrı, 29 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlköğretim, lise seviyesinde İngilizce özel ders verilir.küçük yaş gruplarıyla oyun ağırlıklı konuşma temelli öğretim yapılır.ortaokul lise düzeyinde sınava yardımcı ve konuşma ağırlıklı program uygulanır.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
dil öğretiminde yaş ne kadar küçük olursa konuşma öğretimi o kadar etkili olmaktadır.küçük yaş gruplarıyla oyun ve konuşma ağırlıklı çalışmalar yapılacaktır.oyunlarla ve görsellerle kelime öğretimi güçlenecek ve kesinlikle kurs süresince Türkçe konuşulmayacaktır.öğrencinin dile maruz bırakılmasıyla birlikte konuşma becerileri ön plana çıkarılacaktır.