İstanbul Maltepe Zeynep Kesim

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zeynep Kesim

maltepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Rusça Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , YKS Rusça Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , Fizik Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Türkçe Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zeynep Kesim, İSTANBUL MALTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 17.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5859 kurs/özel ders verenden 685 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 24 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zeynep Kesim, 13 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Anadili seviyesinde Rusça, Türkçe ve İngilizce biliyorum. Nükleer fizik üzerine eğitim almış olup, şu anda İstanbul Teknik Üniversitesi’nde fizik mühendisliği öğrencisiyim. Rusça, İngilizce, yabancılar için Türkçe ve bu dillerin herhangi birinde fen bilimleri ( matematik & fizik ) özel dersi vermekteyim.
Özel ders konusunda her yaş grubu ve her seviyeyle tecrübem bulunmaktadır. Lise dönemimde gönüllü olarak başlayan eğitmenliğim üniversite dönemimle birlikte uzun süredir devam etmekte. Küçük yaş grupları, oyun ablalığı ve ilköğretim okula takviye alanlarında da tecrübem ve yetkinliğim bulunmakta.