İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Adem Parlak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Adem Parlak

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Almanca Özel Ders , Almanca Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Adem Parlak, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 26.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4721 kurs/özel ders verenden 395 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Adem Parlak, 38 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İstanbulda avrupa ya da avrupa yakası fark etmeksizin Almanca özel dersi verebilirim. Metalurji ve malzeme yüksek mühendisiyim ve masterımı Almanya'da yaptım


Verilen Kursların Ayrıntıları
Üniversite sınavına yönelik pratik ve kısa çözümler ve gerekli noktalarda konu anlatımıyla sınav başarınıza direkt etki edebilirim.
sınavlara yönelik püf noktaları içeren pratik çözüm yollarını gösteren birebir dersler yapabiliriz.
Yüksek mühendis olduğum için matematiğin bütün konularına hakimim bilhassa kısa ve sonuca götüren çözümlerle süre konusunda avantaj kazanmanızı sağlarım.
Yüksek lisans tezimi yazacak kadar almancaya hakimim. Her türlü seviyeye ders verebilir sertifika sınavlarına hazırlayabilirim. Ayrıca Almanya"da eğitim gibi bir düşünceniz varsa bu konuda da yardımcı olabilirim, zira Almanya"da dernek başkanlığı yaptım ve onlarca öğrenciye yardımcı oldum.
Yüksek lisans eğitimini Almaya'da Clausthal Teknik Üniversitesinde tamamladım. Bu ülkede 4 yıl yaşadım ve Master tezimi almanca yazdım ileri düzeyde almanca bilgisine sahibim.
sınavlara yönelik püf noktaları içeren pratik çözüm yollarını gösteren birebir dersler yapabiliriz.