İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Arife Sağman

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Arife Sağman

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu , Aile Birleşimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Arife Sağman, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 21.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6415 kurs/özel ders verenden 1003 . sıradadır. Başta Aile Birleşimi olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Arife Sağman, 75 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Marmara Universitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum.Almanya Regensburg'da Erasmus yaptim.Çeşitli özel okullarda çalıştım.Halen yetiskinlere almanca dersi veren bir kursta çalışiyor ve ayni zamanda özel ders veriyorum.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları