İstanbul Kadıköy Begum Duz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Begum Duz

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Begum Duz, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 29.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5342 kurs/özel ders verenden 1334 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Begum Duz, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Lise eğitimimi Eyüboğlu Fen Lisesi'nde okul ikinciliğiyle bitirdim. Daha sonrasında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Kimya Mühendisliği (%100 ingilizce) okudum. 4 yıllık üniversite eğitimimin ardından İngiltere'de sayılı iyi okullardan biri olan Bournemouth University' de MBA (Master of Business Administration) yaptım. Yeni mezunum. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde matematik dersi veriyorum. Talebe yönelik dersleri ingilizce de veriyorum.Verilen Kursların Ayrıntıları
Müfredata uygun olarak matematik ve geometri konularında ders verilir. İsteğe göre tercih edilen konu üzerinden geçilir, özellikle istenilen bir konu yoksa müfredat sırası takip edilir. Test çözme, soru cevap seansları istek üzerine mevcut olacaktır.
Geometride sınav başarısını arttırmak için konu anlatımı, soru çözümü ve sınav taktikleri seanslarıyla başarı arttırma hedeflenmektedir.
Müfredata uygun olarak temel matematik, geometri, olasılık, eşitsizlik, kümeler, denklemler vs gibi konularda ders verilir. İsteğe göre tercih edilen konu üzerinden geçilir, özellikle istenilen bir konu yoksa müfredat sırası takip edilir.
Müfredata uygun olarak temel matematik, doğal sayılar, kesirler, veri analizi vs gibi konularda ders verilir. İsteğe göre tercih edilen konu üzerinden geçilir, özellikle istenilen bir konu yoksa müfredat sırası takip edilir.
Geometride sınav başarısını arttırmak için konu anlatımı, soru çözümü ve sınav taktikleri seanslarıyla başarı arttırma hedeflenmektedir.
İlkokul, ortaokul ve lise müfredatındaki konular üzerinden ders anlatımı, soru çözümü ve tekrarlar yaparak, sürekli takip ile öğrencinin başarısının artmasını sağlamayı hedefliyorum.